Leden 2016

Ellí na koncertu Superstar 2015

24. ledna 2016 v 20:09 | Ellí |  Ze života Ellí
Ahoj, vítám vás u nového článku :).

Vím, že o letošní řadě Superstar jsem už jednou psala a není to ani tak dlouho. Tehdy to byl ale spíše můj pohled, mé zhodnocení celé soutěže a všech osmi finalistů. (Kdyby měl někdo náhodou chuť se na onen článek mrknou a ještě to neudělal, najdete ho tady: http://coolour-life.blog.cz/1512/superstar-2015-aneb-me-ohlednuti-za-soutezi). Tentokrát se s vámi chci ale podělit o krásný zážitek, který mi přinesl "koncert Superstar Top 8 Finalistů".
Pojďme na to! :)


Knižní výzva pro rok 2016

10. ledna 2016 v 11:27 | Ellí |  Co se jinam nevešlo...
Ahojte! :)

Už déle než týden si zvykáme psát v datumu číslovku 2016 a já stále ještě na blog nepřidala žádnou knižní výzvu pro nový rok. Takže tímto okamžikem to napravuji a oficiálně vyhlašuji, že se účastním oblíbené knižní výzvy od blogerky Ells (http://ells.cz).
Pokud se zajímáte o blogy s knižní tématikou, určitě jste už tuto výzvu zaregistrovali. Jednak proto, že je asi vůbec nejoblíbenější svého druhu na české blogovací scéně a také proto, že letos se koná již několikátý ročník.


Silvestrovovská baletka a trocha toho bilancování...

1. ledna 2016 v 16:58 | Ellí |  Výtvarný koutek
Zdravím vás všechny! :)

Dnes si užíváme to nádherné datum 1.1.2016. Ani jsem se nestačila ohlédnout a rok 2015 je už nevratně za námi, a tím pádem se také začaly neodvratně odkrajovat první hodiny a minuty roku nového.
Co mi ten starý rok přinesl? Bylo toho mnoho. Obrovská kopa zážitků a nových zkušeností. Ty byly samozřejmě jak pozitivní, tak i negativní, ale co nadělám, tak už to prostě je. Jednou jsme dole, jednou nahoře.
Těch zážitků, na které budu vzpomínat ráda je ale bohudík podstatně více :).