Duben 2015

Školní časopis roku 2015

25. dubna 2015 v 12:24 | Ellí |  Ze života Ellí
Zdravím!

Rozhodla jsem se s vámi zase jednou podělit o zážitek/zkušenost, kterou jsem získala/prožila v minulém týdnu.
Pravděpodobně jsem se zde nikdy nezmínila, že kromě svého blogu, píši také do školního časopisu u nás na gymnáziu. Svými články tam přispívám už druhým rokem a musím říct, že mě to velmi baví :). Je to taková hezká kreativní činnost a člověk se na škole hned trochu zviditelní a získá nové spřátelené duše v redakci :)).

Právě s naším časopisem jsme se přihlásili (již poněkolikáté) do celostátní soutěže "Školní časopis roku".
Každý rok se pak koná vyhlášení výsledků, nejprve krajských kol, první dva časopisy v každé kategorii poté postupují do kola celorepublikového.
Měla jsem docela štěstí - byla jsem vylosována, a tak jsem se onoho vyhlášení mohla zúčastnit. Vlastně jsem tam jela už podruhé, protože jsem se stejné akce účastnila už před rokem. Víceméně jsem tedy věděla, co mám čekat - o to víc jsem se ale těšila.


RACHELLE LEFEVRE autogram!

21. dubna 2015 v 20:51 | Ellí |  Zahraniční autogramy
Zdravím! :)

Pořád nemůžu ani uvěřit tomu, že mám takové štěstí! Téměř jsem se ještě ani nestihla vzpamatovat ze svého šoku své radosti z autogramu Kristen Stewart a už na mě v obálce čekalo další více než milé překvapení!

Není to až tak dávno, co jsem poslala dopis herečce Rachelle Lefevre, kterou jsem si oblíbila především v (jak jinak než) Twilight saze, kde si zahrála záporňačku Victorii. Psala jsem jí na natáčení seriálu Under the Dome, kde hraje. Tak nějak jsem ani moc nevěřila tomu, že by mi skutečně mohla přijít odpověď. Samozřejmě jsem v to doufala, ale vlastně jsem si nebyla ani jistá, jestli mám správnou natáčecí adresu...
Ale zkrátka - poštěstilo se! Mám neuvěřitelnou radost! První autogram do mé Twilight sbírky a také první (pravděpodobně) pravý a věnovaný zahraniční autogram.
Je pravda, že dříve Rachelle někdy posílala secretarial (podpis napsaný sekretářkou), ale tenhle mi připadá skutečně pravý, navíc s věnováním, takže budu věřit tomu, že ho skutečně podepsala Rachellle :).

Jestli to takhle půjde dál, budu mít za chvíli skutečnou sbírku - no kéž by! :))

Odesláno: První týden v březnu 2015
Odpověď přišla: 14.4.2015 (To je rychlost, co?!)
Adresa: Jak jsem zmínila už výše, psala jsem na natáčení. Tato adresa platí pouze do 30. června 2015:


Rachelle Lefevre
"Under the Dome - Season 3"
Screen Gems Studio
1223 N 23rd St
Wilmington, NC 28405
USA
-------------------------------------
Jinak můžete ale Rachelle napsat do agentury, ze které by měla odpovídat také:

Rachelle Lefevre
William Morris Endeavor Entertainment
9601 Wilshire Blvd.
3rd Floor
Beverly Hills, CA 90210-5213
USA
TAG :))

14. dubna 2015 v 17:22 | Ellí |  Ze života Ellí
Zdravím!

Už delší dobou potkávám všude na blogu a youtube obří množství nejrůznějších tagů. Původně jsem si říkala, že je to taková pitomina, ale nakonec jsem se rozhodla, že jeden takový kratší tag taky napíšu. Nakonec proč do toho nejít, ne? :)

1) Máš domácí zvíře?
Ano, mám jednoho zakrslého králíčka. Je to takový můj mazlík :). Už od malička si přeji mít psa, ale zbytek rodiny nad tímto nápadem zrovna nejásá a já musím uznat, že při svém vytížení bych na něj asi stejně neměla dost času...

2) Máš sourozence, kolik?
Mám jednu starší sestru, která je naprosto báječná a jde se mnou do všeho i do úplných pitomostí, což je super :D.

3) Jaké povolání by jsi chtěla dělat v dospělosti?
Herečku. Ano, vím, že je to úplně šílené, ale já bych si to opravdu moc přála a udělám všechno proto, abych toho dosáhla. Co si ale budeme povídat, pravděpodobnost, že prorazím v této profesi je dost malá, takže jinak by mě lákala povolání jako moderátorka, novinářka, doktorka (chirurgie).

4) Nejoblíbenější herec/herečka?
Za chlapy jednoznačně Robert Pattinson, pak mám také ráda Daniela Craiga a samozřejmě mnoho dalších, ale tyhle jsou asi takoví moji nej nej. Co se týče žen, pak je to asi Kristen Stewart, Anne Hathaway... Mám opět mnoho oblíbenkyň, takže je těžké vybrat jen jednu.

5) Byla jsi v zahraničí, kolikrát?
Mnohokrát, vždycky ale jen v rámci Evropy.

zbytek otázek v celém článku! ;)

KRISTEN STEWART autogram!

11. dubna 2015 v 11:45 | Ellí |  Zahraniční autogramy
Uááááá - to přímo ječím nadšením! :D Přišel mi totiž PRVNÍ autogram z Ameriky (celkově 1. autogram mimo ČR a SR). Ještě k tomu je od jedné z mých nejoblíbenějších, no možná můžu klidně říct úplně nejoblíbenější zahraniční herečky - Kristen Stewart.
Bohužel je to samozřejmě jen PP od Fanmailu. Nevím o tom, že by Kristen odněkud posílala pravé autogramy, což je škoda, ale tohle je rozhodně lepší než nic... Radost mi to pro tentokrát rozhodně nezkazí :))!
Ta fotka se mi navíc hrozně líbí :).

A víte, co je na tom všem nejvíc fascinující? Že mi její "podpis" přišel 9.4. - což znamená, přesně v den jejích 25. narozenin! Miluju tyhle "náhody" :).

Odesláno: nevím přesně, protože jsem si o její podpis psala víckrát - jednou na podzim a jednou v prosinci 2014....
Odpověď přišla: 9.4.2015


Vybíjená

5. dubna 2015 v 11:46 | Ellí |  Recenze (dočteno a zhlédnuto)
Ahoj!
Tak jsem se zase po delší době podívala do kina...
Bylo to docela vtipné, protože jsme byly s kamarádkou domluvené, že vyrazíme do obchodního centra jen tak pocourat po obchodech, dát si něco k jídlu (McDonalds forever :D), zkrátka jen takové průměrné odpoledne...
V OC, kam jsme vyrazily je shodou náhod také kino, no a když jsme tam přišly, navrhla jsem, že se tam zajdeme podívat a jen tak ze zvědavosti se mrkneme, co dávají...
Jak jsme si tam tak očumovali u stánku s popcornem, zrovínka začali promítat upotávku na film Vybíjená. Vypadalo to vážně vtipně a když jsme zjistily, že se tento film promítá už za deset minut, popadlo nás to a šli jsme si koupit lístky :D


Teď už ale k samotnému filmu:

Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné knihy Michala Viewegha.
Režie: Petr Nikolaev
Scénář: Miroslav Oščatka
Hudba: Jiří Chlumecký


Tauplitz, Rakousko

3. dubna 2015 v 9:51 | Ellí |  Ze života Ellí
Zdravím všechny čtenáře mého blogu!
Omlouvám se, za kratší neaktivitu, ale před pár dny jsem se vrátila z lyžáku a pak měla na práci fůru věcí, takže se k sepsání článku dostávám až teď, se začátkem Velikonočního volna (JUPÍÍÍ)...

Jak už jsem zmínila, byla jsem na lyžáku se svou třídou (+ ještě s jednou třídou, o rok starší než my). Zájezd byl na pouhých 5 dní, včetně příjezdu a odjezdu, ale i tak jsme byli všichni hrozně natěšení :).

První den (Pondělí) jsme se všichni sešli velmi brzy ráno u autobusu. Když říkám velmi brzy ráno, myslím něco okolo páté hodiny. Asi si dovedete představit ten zmatek, když se 60 lidí ve tmě snaží protlačit k autobusu, aby tam mohli narvat všechna svoje méně či více objemná zavazadla, lyže a tunu dalších věcí... No, když jsme se konečně naskládali do autobusu a zamávali rodinným příslušníkům, konečně jsme vyjeli...

Cesta nebyla zrovna krátká, ale zase ne nepřekonatelně dlouhá (něco okolo 6 hodin...). Cílem náší cesty bylo menší lyžařské středisko v rakouských Alpách jménem Tuplitz.