Březen 2015

Pomerančová (zátiší)

16. března 2015 v 18:52 | Ellí |  Výtvarný koutek
Zdravím vás!
Chtěla bych se s vámi podělit o takový můj mini obraz, který jsem vytvořila v ZUŠ (výtvarný obor), kam chodím pravidelně, každý týden. Je určený do celostátní soutěže, touto dobou už nejspíš také poslaný... Zadané téma bylo "můj nejlepší obraz" - nebo něco v tom smyslu, už si to nepamatuju přesně... :D.
Nemám žádný svůj nej nej obraz a i kdybych ho měla, určitě bych ho neposlala, protože kdyby byl můj nej nej, nechtěla bych o něj přijít. Z této soutěže se totiž výtvory nevrací, to znamená, že co tam odešlete, už nikdy neuvidíte...

Přemýšlela jsem tedy, co bych mohla stvořit a nakonec jsem se rozhodla pro klasické zátiší :).

rozklikni celý článek ;)

Eva Samková - autogram

12. března 2015 v 19:40 | Ellí |  Autogramy ČR / SR
ANO!
Přišla mi moje první historická odpověď na první historicky odeslaný dopis poštou! :)
Mám velikananánskou radost, protože mě tenhle úspěch hodně nakopnul k odhodlání odesílat další dopisy :).

Eva Samková je naše úžasná mladá snowboarďačka, která vyhrála zlatou medaili na posledních olympijských hrách v Soči. Byla opravdu svělá, ten její knír mě skutečně bavil :). Držím jí palce do dalších let, snad ještě pár úspěchů sesbírá :).


Odesláno: 9.1.2015 (obálka se známkou a mojí adresou + dopis v obálce A5)
Odpověď přišla: 14.2.2015 (podepsaná fotka v mojí obálce)

Adresa: Czech SBX Team
U Panské zahrady 10
158 00 Praha 5

PS: Teď koukám, že kvalita scanu je opět tak trochu děs běs, ale už jsem líná to scanovat znova, takže se omlouvám... :D

Velká knižní výzva 2015

5. března 2015 v 21:50 | Ellí |  Co se jinam nevešlo...

Ahoj!
Tak už došlo i na mě a i já, podobně jako mnoho dalších blogerů a blogerek, jsem se rozhodla zúčastnit jedné výzvy.
Jde o výzvu knižní, na kterou jsem čistou náhodou narazila na tomto blogu (přesněji na tomto odkazu): http://nikkifinn.blogspot.cz/2014/12/velka-knizni-vyzva-na-rok-2015-2-rocnik.html

Čtení knih patří mezi mé koníčky, věci, kterými ráda trávím svůj volný čas.
Když jsem doma a zrovna nepíšu na blog, nekreslím, nebo nečučím na telku, najdete mě s velkou pravděpodobností právě u nějaké knížky.
Zároveň si ale nechci nic nalhávat, dobře vím, že se radši potloukám někde venku, než abych lámala rekordy v počtu přečtených knih a do kroužku knihomolů by mě asi přijali jen stěží, a tak jsem si vybrala jen některé kategorie z celé této výzvy. Nemůžu vám nyní slíbit, jestli vše, co jsem si předsevzala dokážu skutečně splnit, ani já sama si s tím nejsem jistá... Nakonec to má ale (stejně jako celé blogování) člověka především bavit a neměl by se do ničeho nutit, no ne?

Na splnění výzvy mám celý rok 2015, což je poměrně dlouhá doba, a vy můžete společně se mnou sledovat, jak pilný čtenář v tomto roce budu... :).

Dana Batulková - autogram

4. března 2015 v 13:55 | Ellí |  Autogramy ČR / SR
A je to tady - poslední z várky Nova autogramů!

Herečku Danu Batulkovou mám moc ráda především v Comebacku, kde si zahrála Marcelku. V Ordinaci účinkovala poměrně krátce - těsně po novém roce ze seriálu odešla.

Odesláno: 10.1.2015
Odpověď přišla: 10.2.2015
Email: dopisove@nova.cz


Jinak, už jste letos stáli na lyžích? Já se teď rekreuju na jarních prázdninách v Krkonoších :). Sněhové podmínky mají sice do ideálu docela daleko, ale přesto mě to na svahu stráášlivě baví :).
Navíc za 14 dní odjíždím se třídou na lyžák do Alp, takže teď na závěr zimy si teprve pořádně užívám sněhu a zimních sportů :)).