Listopad 2014

Autogram - Josef Váňa

23. listopadu 2014 v 12:00 | Ellí |  Autogramy ČR / SR
Zdravím vás!

Tak jak jsem slíbila přidávám svůj druhý autogram. Tentokrát se jedná o Josefa Váňu staršího. Asi ho nemusím příliš představovat, protože si myslím, že ten, kdo někdy v životě slyšel slovo kůň a dostihy, musel slyšet i o legendárním žokeji Josefu Váňovi - osminásobném vítězi Velké Pardubické.
Jeho autogram mě velmi potěšil, ten, kdo čte můj blog pravidelně určitě ví, že mým velkým koníčkem je jízda na koni, které se věnuji již několik let.

I přes to, že jsem psala na email, odpověď přišla až překvapivě brzo :).

Email: jvana@josef-vana.cz
Odesláno: 17.11.2014
Odpověď přišla: 21.11.2014


Autogram Tereza Kostková

22. listopadu 2014 v 19:42 | Ellí |  Autogramy ČR / SR
Ahoj,
omlouvám se, že tu delší dobu nic nepřibylo, ale nějak jsem si teď nenašla čas na to, sednout si k počítači a něco napsat...

Teď Vám ale musím oznámit jednu (pro mě opravdu báječou) věc :).
Před několika týdny jsem náhoudou narazila na blog zaměřený na sbírání autogramů. Tento origiální koníček mě tak zaujal, že jsem se rozhodla to také zkusit :).
Brouzdala jsem po interentu a postupně jsem hledala adresy na různé české i zahraničí celebrity. Zatím jsem tedy všem psala jen přes email, poslání opravdového dopisu totiž není úplně zadarmo - musí se vytisknout fotky, které si chcete nechat podepstat, koupit si známky a také je slušné zaplatit zpáteční poštovné. Po tomhle prvním úspěchu mě to ale možná nakopne a odhodlám se odeslat do zahraničí i opravdový dopis...

V jeden den mi přišly hned dva autogramy. Dneska se s Vámi podělím o první a během neděle sem přidám i ten druhý.

Takže, když jsem nakoukla do schránky a viděla tam obálu se svým jménem, bylo mi hned jasné, že se musí jednat o autogram, protože jinak mi dopisy chodí obvykle jen když mám narozeniny nebo svátek a ani jedno z toho se momentálně nekoná... :). Když jsem obálu otevřela byl v ní autogram Terezy Kostkové, což mi udělalo opravdu velkou radost.
Terezka je známá česká herečka, kterou jste mohli vidět například ve filmech 10 způsobů lásky a Líbáš jako ďábel. Dále také v pohádce Tajemství staré bambitky nebo třeba v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Mně se ale do podvědomí nejvíce zapsala jako moderátorka pořadu Stardance - když hvězdy tančí. V současné době účinkuje v divadle V Rytířské, kam jsem také psala. (Jen škoda, že se podpis v jednom místě trošku obtiskl na obálu, ale to alespoň dokazuje, že není natištěný...)

Email: info@divadlovrytirske.cz
Odesláno: 13.11.2014
Odpověď přišla: 21.11.2014

PS: Tímto slavnostně prohlašuji, že zakládám novou rubriku o autogramech, a tak se na tomto blogu bude dozvídat věci i z této kategorie :).