Halloween

31. října 2014 v 21:13 | Ellí |  Co se jinam nevešlo...
Ahojdá :")!

Dneska máme přesně 31. října a to znameá jediné - Halloween!
Snad každý ho zná, nebo o něm už aspoň nněkdy slyšel. Názory na tento svátek jsou ale různé. Jedni ho přijímají s nadšením a druzí ho kritizují. Už jen podle názvu se dá odvodit, že se nejedná o svátek český, nýbrž americký a tudíž sem vlastně nepatří. S tím musím souhlasit, máme dost svých vlastních a docela hezkých tradic a tak je zbytečné přebírat ještě nějaké zahraniční.

Nadruhou stranu se v mém okolí nevyskytuje žádný puberťák, který by se s chutí nepřevlékl do nějakého pošahaně strašidelného kostýmu a nevyrazil ven. I já bych to ráda udělala. Nakonec srandy přece není nikdy dost, ale co si budeme povídat, když vyrazíte zmalovaná a v kostýmu do ulic, budou si lidi u nás minimálně klepat na hlavu...

Takže to většinou skočí tak, že si většina dětí a dospívajících, popřípadě i nějaký ten dospělí co je pro každou srandu, nakoupí dýně a vydlabe do nich nějaký te "ksichtík" :D.

Taky jsem jednu dýni zkusila "vylepšit" :D. To na fotkách je má vlastní tvorba :3! (Málem mi z toho upadla ruka -_- vydlabat takovou věc není žádná sranda :D!)

A co vy? Jaký máte na Halloween názor? Vyjádřit se můžete v anketě, nebo zanechat komentář ;).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama