Červenec 2014

Mops :))

11. července 2014 v 17:16 | Ellí |  Výtvarný koutek


Ahoj!
Tak přidávám svůj první výtvor :D. Kreslila jsem to teprve včera, a ano, vím, že to není kdoví jaké mistrovské dílo, ale kreslila jsem to pro radost.
Je to dělané akvarelovými pastelkami, pes je nerozmytý, pozadí rozmyté vodou + obrys hafana je tenkým černým fixem.
Tak snad se mopsíček aspoň někomu líbí :).

Co nejraději kreslíte? Já zvířata. Nevím proč, ale tak nějak mi i víc jdou, než třeba lidi (jo jo, lidi - moje slabá stránka :D).

Jinak dneska jsem byla se ségrou na procházce v lese a najednou nás z ničeho nic chytla taková bouřka, že než jsme došly domů, byly jsme tak mokrý, že jsme normálně vypadaly, jak kdyby jsme si šly zaplavat v oblečení :D. Já prostě miluju bouřky :3. (Ano, jsem ujetá :D)

Ps: Omluvte u foto kvalitu mobilu -_- :D

Na začátek...

10. července 2014 v 10:33 | Ellí
Takže ahojte!
Vítám tě na svém novém blogu!
Už docela dlouho mé lákalo založit si vlastní blog, ale až teď jsem se k tomu konečně odhodlala :).

Teď ale to hlavní - o čem tenhle blog vlastně bude...
Budu zde psát o všem, co mě tak nějak baví, co mě zajímá, co dělám ve svém volném čase, o tom, co dělá můj život doopravdy barevným :).
Můžete se tedy těšit na rubriku Kreslení, Koně a zase koně a Tanec v srdci - srdce v tanci.
Do kreslení budu přidávat svojí tvorbu (kresby, malby, různé výrobky, občas možná i nějaký ten návod :)), v rubrice o koních se budete dovídat o mém životě s koňmi, o mých aktivitách s těmito krásnými zvířaty, atd., nebudou ale chybět ani články např. o plemenech koní, nebo novinky ze světa jezdectví. Tanec nechám jako překvapení (sama ještě nemám pořádně rozmyšleno, co tam dám :D) No a nakonec to budu občas doplňovat info pozvánkami na nějaké zajímavé akce, nebo tím, co mě zrovna napadne :P.

Něco málo k tomu, proč zrovna coolour-life.
Jen tak na vysvětlenou, prostě všechny domény, které jsem chtěla použít (jako např. my-world), byly samosebou obsazené, a tak jsem do colour life, přidala jedno o a zjistila, že to zároveň tvoří i slovíčko cool :). Docela se mi to zalíbilo, a tak jsem to potvrdila.

Co ještě dodat? Snad jen, že doufám, že se za nějaký čas najde aspoň pár lidiček, kteří to tu budou číst ;).